Příměstské tábory 2022

Pro děti, které mají zájem o celodenní péči o koně a poníky, spojenou s hrami a zábavou plnou lásky ke zvířatům nabízíme v termínu.

  • 11. 7. - 15. 7. 2022

  • 18. 7. - 22. 7. 2022  (poslední volná místa)

  • 1. 8. - 5. 8. 2022  (pouze náhradníci)

  • 8. 8. - 12. 8. 2022  (poslední volná místa)

Denní program začíná péčí o poníky a ježděním na ponících, který je završen obědem. Po obědě děti mají teoretickou výuku, mnoho zábavných her s koňskou tématikou a po té následuje druhá fáze ježdění na ponících. Vždy jeden den v týdnu máme indiánský den, bojovku, opičí dráhu s koňmi a soutěže. Celý program je individuálně tvořen podle věku, možností a schopností dětí.

Cena pobytu od pondělí do pátku od 8:30 - 9:00 do 16:00 hod je 5500,- Kč (je nutné setkání všech dětí do 9 hod, po 9 hod už navazuje program, po předchozí domluvě možno i déle, po 16 hod).

V ceně jsou zahrnuty dvě individuální lekce jízdy na ponících, nebo vycházka s poníky, strava (svačina, oběd, ovoce po celý den) a pitný režim dětí po celý den. 

Dětem s sebou stačí mít v baťůžku kopii kartičky zdravotní pojišťovny,  podepsanou, nebo označenou láhev na pití a náhraní oblečení , v případě teplého počasí kraťasy a sandálky, na ježdění pak vždy dlouhé kalhoty a pevnou obuv. 

Jakékoliv alergie a případné zdravotní komplikace, nahlašte už v přihlášce. Pokud má dítě větší omezení ve stravě, také nahlašte v přihlášce, je pravděpodobné, že v případě většího omezení nebudeme schopni stravu zajistit. 

Na první den tábora si prosím připravte potvrzení o bezinfekčnosti , může být i formou čestného prohlášení.

Termín úhrady doplatku je do 4. 7. 2022.


Neváhejte nás kontaktovat.