Příměstské tábory 2021

Pro děti, které mají zájem o celodenní péči o koně a poníky, spojenou s hrami a zábavou plnou lásky ke zvířatům nabízíme v termínu.

  • 12. 7. - 16. 7. 2021

  • 2. 8. - 6. 8. 2021

  • 9 8. - 13. 8. 2021 

Denní program začíná péčí o poníky a ježděním na ponících, který je završen obědem. Po obědě děti mají teoretickou výuku, mnoho zábavných her s koňskou tématikou a po té následuje druhá fáze ježdění na ponících. Vždy jeden den v týdnu máme indiánský den, bojovku, opékání buřtů a grilování. Celý program je individuálně tvořen podle věku, možností a schopností dětí.

Cena pobytu od pondělí do pátku od 8:30 - 9:00 do 16:00 hod je 5000,- Kč (je nutné setkání všech dětí do 9 hod, po 9 hod už navazuje program, po předchozí domluvě možno i déle, po 16 hod).

V ceně jsou zahrnuty dvě individuální lekce jízdy na ponících, nebo vycházka s poníky, strava (svačina, oběd, ovoce po celý den) a pitný režim dětí po celý den. 

Dětem s sebou stačí mít v baťůžku podepsanou, nebo označenou láhev na pití a náhraní oblečení , v případě teplého počasí kraťasy a sandálky, na ježdění pak vždy dlouhé kalhoty a pevnou obuv. 

Jakékoliv alergie a případné zdravotní komplikace, nahlašte už v přihlášce. Pokud má dítě větší omezení ve stravě, také nahlašte v přihlášce, je pravděpodobné, že v případě většího omezení nebudeme schopni stravu zajistit. 

Vzhledem k součané situaci je možné, zě v den nástupu dětí na tábor bude nutné donést čestné prohlašení o negativním výsledku na COVID 19.

Neváhejte nás kontaktovat.